Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZLOUČENÍ

7. 7. 2009

Tak je to už skoro čtvrt století,co jsem začal hrát volejbal a volejbalově působil za TJ SOKOL PŘIBYSLAV.

   Začínal jsem na zakladní škole s partou vrstevníků. S některými z nich jsem prošel celé čtvrt stolení.A nejen s nimi,ale i s dalšími.Nebudu je všechny zde jmenovat,protože by to byl jen seznam jmen a nic jiného.Musím zmínit jen pár lidí,kteří se na mě „zapsali“ nejvíce.Jako první,určitě pro nás všechny starý (ne věkem )známý, učitel František Mokrý.Dále další František, Kerbr.Pro mě nejen po volejbalové strance.A v poslední řadě musím zmínit čtyři „kluky“z Brodu.Tyto jsem prostě musel zmínit,protože zejména jim chci poděkovat za to co umím a čeho jsme v Přibyslavi dosáhli.

   Je to tak,ale své působení v tomto výborném volejbalovém družstvo končím.Jak je omšelá fráze „Život jde dál“ a já o kousek dál jdu.Zažil jsem tu velmi úspěšné roky,ale i horší.Všechno to ovlivnilo,že se mi neodchází vůbec lehce,protože všechny roky strávené s Vámi,byly moc fajn.Na to čtvrt století se nezapomene.

Díky Vám všem!!!                                                            

                                                                     Šmíd Míla - Milis

 

P.S:Doufám,že se loučím jen družstvem,ne s kolektivem!    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ale,ale

(gogo, 8. 7. 2009 18:33)

kolektiv si už snad vyzkoušel v sobotu a v neděli,ale jo,nebyl si špatnej a taky nám "snad" budeš chybět.Ale rok si ještě mohl vydržet.