Jdi na obsah Jdi na menu
 


Finále Krajský přebor II.třídy utkání v Přibyslavi

29. 6. 2009
V sobotu 27.6. 2009 bude znám definitivně vítěz krajského přeboru II.třídy sezóny2008/09.
V Pacově se uskuteční III. a IV. finále mezi domácím Slavojem Pacov a Sokolem Přibyslav.
Sokol Přibyslav dokázal v I.a II. finále na domácí půdě zvítězit a sice 3 : 2 a 3 : 0.Stačí tedy vyhrát ještě jednou v případě,že bude stav zápasů 2 : 2 , rozhodne o přeborníkovi kraje II tzv.zlatý tie-break-jeden set do 25 bodů.Ještě k domácím zápasům s Pacovem:První set jsme dominovali,avšak poté jsme polevili a Pacov se ujal vedení 2:1.Čtvrtý set jsme vydřeli 26:24 a následující pátý set se štěstím 16:14.Důvěru měli tito hráči:Pátek,Holub,Šmíd Míla,Kerbr Z.,
Vašíček a Kerbr J.Druhý zápas oba týmy zamíchaly se sestavami(za Pacov nehrál kapitán Rubáček,jenž má extraligové zkušenosti z Českých Budějovic,my jsme nasadili Čermáka, Stejskala L.a Henzla ,dále hráli Vašíček(výborně podával)Kerbr Z.a Kerbr J.
Utkání se podařilo vyhrát 3:0.Nicméně Pacovští se nevzdávají a na svých internetových stránkách prohlašují,že se u nich máme na co těšit (bouřlivé domácí prostředí) a že by rádi hráli zlatý tie-break.Tak uvidíme.
Pro úplnost: v semifinále jsme vyřadili Polnou 3 : 1 na zápasy (u nich 2 : 0 a doma 1 : 1) Pacov si poradil s Bezděkovem taktéž 3 : 1 na zápasy ( u nich 1:1, doma 2 : 0 ).
Krajský přebor II.třídy se hrál na dvě skupiny po pěti mužstvech systém podzim –jaro a následné play-off..My jsme vítězi skupiny A,Pacov vítěz skupiny B.Další mančafty : Žďár n/Sáz „B“,Chotěboř,Světlá N/Sáz.(skup.A) , Velké Meziříčí,Dobronín ,Telč(skup.B). 
 
za volejbalový oddíl : Kerbr Jiří
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář